• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

PATRON, BEN ÇİZERİM DEDİ

07 Haziran 2016 Salı 16:35

Evet Orta Doğuda sınırların yeniden çizilebilmesi için yapılan her terör ve etnik yok etme, parçalama, kitleleri birbiririne kırdırma projesi tüm hızıyla devam ediyor ve kendilerine göre de oldukça olumlu sonuçlar alıyorlar.

 

Daha öncede yazılarımda sınırların yeniden belirleneceğini belirtmiştim ve bu kadar kanlı hesapsızca ve gözü kara olabileceğini kimse hesap edemedi.

 

Çünki ok yaydan çıktı bir kere, her yer toz duman. Irak'ın artık kendine gelmesi ve bütünlüğünün korunması şu haliyle imkansız ve bu bölgenin daha kolay yönetilebilmesi için daha da küçültülmesi gerekiyor.

 

Saddam Hüseyin'i onun için yediler! Taviz vermediği için..

 

Suriyenin de artık bir daha o tarih kokan ve mistik konumu asla geri gelmeyecek derecede bozuldu ve birkaç parça olarak sınırları belirleyecekler, ancak tek engel Türkiye,,,,!!!

 

Çünki Türkiye onların hesabına göre bu kadar direnemeyecekti çok dirençli çıktı iki üç defa içerdeki işbirlikçileri olan hainlerle büyük paralar harcayarak ve tüm finansmanını karşılayarak tam amaçlarına ulaşacakken, HALK hooop nooluyor dedi…

 

Dedi ama yine içimizdeki, hepimiz Ermeniyiz, sloganı ile kendilerini ortaya atan ve hainliğini tescilleten Din Alimi ayağına yatan bazı kesimleri temizleyemedi tabii arkalarında ağaları var.

 

Yine ince hesaplarla Türkiyeyi başını kaşıyamaz hale getirip, hiçbir ülke hakkında politika izleyemez hale getirmek için terörü kullanan ve açıkça destekleyen bizim dost ve mütefik coniler artık hiç birşeyi gizlemiyorlar bile. Adamlar açıkça dünyanın gözünün içine baka baka terör guruplarına tüm güçleriye destek verip üzerimize salıyorlar. Sonrada eylemden sonra kınıyoruz…!!!

 

Ulan ahlaksızlar kınamanın bile bir şerefi var be.. KINA yakıyoruz şeklinde kınamanız başınızı yesin kınamayın… Daha birkaç yıl önce dünyanın gözü önünde katliamın soykırımın yapıldığı Bosna, Srebrenisa bile kolay unutuldu.  Ama Ermenilerin yaşadıkları topraklarımızda Türk köylerini basıp katlettikleri Türkleri kimse konuşmazken, hepimiz Ermeniyiz diyen hain toplulukları ürettiler içimizde…

 

Ama nereden bakarsan bak dünyanın her yerinde lobi çalışmalarını çok yoğun ve etkili bir şekilde yürüten Ermeniler bu konuda çok başarılılar…

 

Bazı kanı bozuk Türk'leri bile Ermeniyiz diye bağırttıklarına göre.. Ve parayla sipariş verip çeşitli devletlerin parlamentosunda ki itleri satın alarak istedikleri kararı çıkartabiliyorlarsa, bence çok başarılıdırlar..

 

Çünki biz kendi parlementomuzun içindeki terörü destekleyen uşakları bile yargılamak için Atatürk'ün adının arkasına sığınan ama her türlü teröre Türk düşmanına işbirlikten kaçınmayan HAİN siyasilerin terör hamilerinin bile yandaş olduğu terörü grupları hakkında dokunulmazlıklarını bile zor çıkarırlen adamlar başka devletlerden siparişle bir başka devletin geçmişini kendine göre yönlendirebilecek kararlar çıkartabiliyorsa, bu bir kesimin başarısıdır…

 

Alet olanlar ize ACİZDİR… SENARYO YİNE AYNI KÜÇÜLTME PROJESİ 1916'de İngilizler ve Fransızlar arasında Osmanlı topraklarının paylaşıldığı bir anlaşma yapıldı, Rusya Çarlığı'nca da onaylandı. İngilizlerin asıl amacı Arapları Osmanlı'dan koparmaktı.

 

Araplar, Osmanlı içinde tek parça sorunsuz yaşarken, Bu anlaşma sonrası 15 ayrı ülkeye bölündü. Çünkü amaç, petrol kaynaklarına tek bir ülkenin sahip olup güçlü bir ulusun ortaya çıkmasını engellemekti" Yapılan bu anlaşmanınOsmanlı'yı küçültme projesi olduğu “O projeyle ortaya çıkan devletlerin bile yeteri kadar küçük olmadığını gördükleri için şu sıralarda onları bile yeniden küçültmeye çalıştıkları artık saklanamaz bir gerçek oldu..

 

Artık Irak, Suudi Arabistan, Yemen gibi küçülttükleri sandıkları devletleri böyle menfii ve gizli anlaşma ile Kuveyt gibi daha küçük ülkelere bölmek istiyorlar. Türkiye buna engel olduğu için, bu sorunları yaşıyor. Batı'nın yeni Ortadoğu haritasının önünde tek engel Türkiye. Türkiye devreye girdi ve İslam İşbirliği Teşkilatı gibi kurumları aktif hale getirdi. Amaç, Ortadoğu'da yeni haritaların çizilmesine engel olmak"

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI