• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SATILIK KLAVYELER, BİR YUNANLI BİLE ETMEDİNİZ

09 Aralık 2014 Salı 14:36

Dünya değişirken Türkiye yerinde duracak değil. İçeride TWITTER ile yönetilen koyun topluluğu, bunu bilmese deatlasa da görmezden gelse de Türkiye bölgesinde çok büyük işler yapıyor..


Büyük SAVAŞIN içinde aslan payını alabilmek için düğmeye akıllıca basmışdurumda..

MİT'in başına Hakan Fidan geldi!  Artık Türk Devleti'nin çıkarlarının önünehiçbir şey geçmez oldu..          

Ege'de Deniz Kuvvetleri'nin boygöstermesi, Hava Kuvvetleri'nin bazen günde 99 SORTİ yapması hiçbilinmiyordu!  Mesela KORFU ADASI'nın hemen karşısına düşecek şekilde KURULANTÜRK ÜSSÜ'nü kimseler bilmiyordu!  Osmanlı'nın mirasına sahip çıkan MİT'inyaptıkları bize ulaşmıyordu!  Devlette uzun zaman sonra bir UYUM yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve MİT Müsteşarı Fidan arasındamüthiş bir hedef birliği var. Yeni Osmanlı Türkiye'sini bu üçlü hayata geçiriyor..

Tabii çok etkili başkaaktörler de var, Ama Erdoğan'ın başını çektiği BÜYÜK iddia artıkAnkara'da iyice serpildi şekillenmeye başlıyor..

İstihbarat teşkilatı hiçbir zaman bulamadığı mali güce bu dönemde kavuştu!Artan BÜTÇE büyük başarıları ve kaliteli personeli de beraberindegetirdi!  Bugün MİT'in yüzde 80'i Akalite uzman, Yüzde 70'i ise en verimli yaş olan 25-45 arasında kalifiyeeleman. Bütün bunların yanında kimsenin tanımadığı, ancak bir dönem SALDIRIYAmaruz kalan Muhammed Dervişoğlu, Fidan'ın yardımcısı oldu!. Dervişoğlu,terörle mücadele ve operasyonel faaliyetleri organize etme konusunda uzman birisimdir. Dervişoğlu, İmralı'da Öcalan ile sık sık görüşen, onu kendi çizgisinegetiren, Kürt sorununu BARIŞÇIL yollarla çözmeye ikna eden isimdir.


Öcalan da buna inanarak ROTA değişikliği yapıyor. MİT'in, Balkanlar'da kuş uçsa haberi oluyor artık. Eğitim yoluyla çok gencibünyesine katmış durumda.


Osmanlı'nın ayak bastığı her yerde şimdi Türk istihbaratçılar var. Belki öncedenkılıçla, silahla giderlerken şimdi ise PARA ve AKIL ile yol alıyor.

Mesela saldırı altındaki BANKALAR bu konuda çok büyük operasyonlara imzaatıyor artık MİT ile uyum içinde, ortak hareket eden BANKALAR, Türkler'inve eski Osmanlı halklarının yaşadığı bölgelerde "BİZE YAKIN OLANLARA" neredeyse SIFIR faizle para verirken bölgenin sahibi olanbankalar yüzde 12'den aşağı inemiyor..          


Bu durum Yunanistan'da çokbarizdi! Yunanistan ekonomik krizle çökerken TÜRKLER buldukları sermayeile onların önüne geçiyor ve şimdi o ŞAHİN Yunanistan, yelkenleri indirmiş adeta teslim durumunda dır..


Kendi bankaları yerine TÜRK BANKALARINDAN kredi alan ve bir gün bilegeçse borcunu ödeyemeyenlerin mallarına el konuyorlardı.Para üzerinden büyükyol alınıyor.. Şu anda binlerce Bulgar, Yunan, Sırp ya da Hırvat malını mülkünüTürk'e kaptırmış durumdadır. Dünya tarafından gücü ve saygınlığı bilinen TürkOrdusu da bölgede BAYRAK göstererek eskiden konulan kuralların,anlaşmaların tarihinin DOLDUĞUNU ilan ediyordu! Kıbrıs ve çevresindekigaz için çok kararlı bir tutum içinde olan Türk Ordusu bölgede kimsenin gözününyaşına bakmayacağını deniz ve havada verdiği işaretlerle gösteriyor.. BATI'nınbölgede yapacağı operasyonları anında çözen MİT hemen her hamle için ilgililereFATURA çıkarıyor.. Oyunu bildiğin zaman pozisyonunu ona göre alıyor veoyunu yönetiyor. Bu kadar mı? Değil elbette!


Mesela Ukrayna karıştığı an MİT oradaydı! Türk Gizli Servisi, Tatarcihatçıları, Suriye cephesinden 22 Kasım 2013'te alarak Türk Hava Yolları'nınİstanbul-Sivastopol uçuşlarıyla transfer etti! CIA, BND ya da MI6 neyapıyorsa MİT daha fazlasını yapıyordu! MİT'e çalışan Tatarlar, Kiev'de akıl almaz operasyonlara imza atıyordu!


Atina'nın durumunu çok iyi etüd eden MİT, Yunan gizli servisine çok sayıda ADAMINIkoymuştur. Ara sıra TAVŞAN olarak yakalattıklarının yanı sıra çokönemli isimleri KARŞI (!) istihbaratın kalbine yerleştirmiştir.


Bütün ADA'larda inanılmaz hareket kabiliyeti vardı! Sakız, Kos ve Rodosgibi önemli yerlerde MİT kılık değiştiriyor..Büyük istihbarat teşkilatlarınınbile yapamayacağı şekilde YA BANCILARLA çalışıyor..MİT adalardadaha çok ALMANLAR'ı kullanıyor. Yunan istihbaratı buradaki ALMANLAR'ınTürkiye seyahatlerini bilse de bir şey bulup karşı hamle yapamıyor..


Çok sayıda YABANCIYI angaje eden MİT denizlere de hakim durumda. Akdeniz bilindiği gibi KAÇAK AFRİKALILAR'ın Avrupa'ya atlama tahtasıydı!Bu operasyonları öteden beri yöneten MİT'tir.

Avrupa Birliği kapısında bekletilen Türkiye, Afrikalılar'la Avrupa'yı içeridenfethediyor,, Kendini beğenmiş Avrupalılar hem sosyal, hem finansal hem degüvenlik gibi baş edemeyecekleri sorunlarla karşı karşıya kalıyorlar.

MİT'in izniyle Yunanistan'a ve Avrupa'ya geçenlerle TEMAS hiçkaybolmuyor. Kim bilir Milano'un göbeğinde ŞEMSİYE satarken, Paris'inmerkezinde tur rehberliği yaparken ya da Berlin'de taksi şoförlüğü ile hayatınıkazanırken gördüğümüz Afrikalılar MİT'çidir... Kimse korkusundan SEN KİMSİN bile diyemiyor..


Balkanlar'da, Yunanistan'da meydana gelen toplumsal olaylarda, yangınlarda,tedhiş hareketlerinde MİT'in izi vardır.Bütün dünya bizim ne kadar güçlüolduğumuzu bildiği için saldırıyor.. DİKTATÖR, SULTAN, PADİŞAH benzetmelerininarkasında Erdoğan'ın oynadığı büyük oyun, Davutoğlu'nun DERİN vizyonuvar..                      


Bunların hemen yanında ise MİT'iAbdülhamit dönemindeki gibi ayağa kaldırıp dünyaya meydan okur hale getirenHakan Fidan dır.. ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.


Türk Devleti kendi içindeki farklılıkları zenginlik görerek, inanç ve mezhepayrımına sırtını dönerek büyük mesafe aldı!  Zaten en büyük gücümüz BİZDİK! Bunubildikleri için bizi bölüp ayrıştırıyorlar.


Ankara'daki SARAY 'a saldırının arkasında "Eyvah Türklerdönüyor!" korkusu var.Yıllarca IMF'den borç alıp onların seçtiği BARONLARAparaları aktarırken hiç sesi çıkmayanlar Türk milletinin kendi parasıylayaptırdığı SARAY 'a yükleniyor..Amaçları sarayı değil, sarayın içindeki AKLIyıkmaktır.

Türkiye'nin oradan yönetilmesini istemiyorlar. Onların alışkanlıkları BOĞAZve YALILARDI! Ama bu değişti! Değişince de Türkiye BÜYÜK oyuncuolarak geri döndü. Daha da büyüyeceğiz! Bütün bölgeyi TÜRKLER yönetecek!


Zaten bunu bilenler 7 ŞUBAT'ta Emre Taner, Afet Güneş ve Hakan Fidan'ı ALMAKistedi! Bizler MİT'in dışarıda ne yaptığını bilmezken bunlar adım adımizliyordu! Budamak istediler yapamadılar! Olay bu!                                       

Haa, yukarıdaki MİT'in yaptıkları benimbildiğim ve tespit ettiğim  şeyler değil!

Yunan gazeteci Yorgos TRAGAS kendi araştırdı, kendi yazdı! Ben sadece İMRENDİM  alıntı yaptım!

BİZİM İÇİMİZDEKİ KLAVYE SİLAHŞÖRLERİNİN TAMAMI, BİR YUNAN GAZETECİ BİLE ETMİYOR.. diye hayıflandım. Çünki içerde kisatılmışların hesabı bu.. 

Emir kulu ve köpeği oldukları Baronların emriniyerine getirmek,TAHRİP ETMEK..YIPRATMAK, YIKMAK, KARALAMAK, AŞAĞILAMAKK, AHLAKSIZLIĞIN BİNİ BİN PARA, 150 yıllık hastalık bu!


Büyük SAVAŞIN içinde aslan payını alabilmek için düğmeye akıllıca basmışdurumda..

Mit in başına Hakan Fidan geldi! Artık Türk Devleti'nin çıkarlarının önünehiçbir şey geçmez oldu. Ege'de Deniz Kuvvetleri'nin boygöstermesi, Hava Kuvvetleri'nin bazen günde 99 SORTİ yapması hiçbilinmiyordu! Mesela KORFU ADASI'nın hemen karşısına düşecek şekilde KURULANTÜRK ÜSSÜ'nü kimseler bilmiyordu! Osmanlı'nın mirasına sahip çıkan MİT'inyaptıkları bize ulaşmıyordu! Devlette uzun zaman sonra bir UYUM yakalandı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve MİT Müsteşarı Fidan arasındamüthiş bir hedef birliği var. Yeni Osmanlı Türkiye'sini bu üçlü hayata geçiriyor..Tabii çok etkili başkaaktörler de var, Ama Erdoğan'ın başını çektiği BÜYÜ K iddia artıkAnkara'da iyice serpildi şekillenmeye başlıyor..


İstihbarat teşkilatı hiçbir zaman bulamadığı mali güce bu dönemde kavuştu!Artan BÜTÇE büyük başarıları ve kaliteli personeli de beraberindegetirdi!  Bugün MİT'in yüzde 80'i Akalite uzman, Yüzde 70'i ise en verimli yaş olan 25-45 arasında kalifiyeeleman. Bütün bunların yanında kimsenin tanımadığı, ancak bir dönem SALDIRIYAmaruz kalan Muhammed Dervişoğlu, Fidan'ın yardımcısı oldu!. Dervişoğlu,terörle mücadele ve operasyonel faaliyetleri organize etme konusunda uzman birisimdir. Dervişoğlu, İmralı'da Öcalan ile sık sık görüşen, onu kendi çizgisinegetiren, Kürt sorununu BARIŞÇIL yollarla çözmeye ikna eden isimdir.


Öcalan da buna inanarak ROTA değişikliği yapıyor. MİT'in, Balkanlar'da kuş uçsa haberi oluyor artık.Eğitim yoluyla çok gencibünyesine katmış durumda. Osmanlı'nın ayak bastığı her yerde şimdi Türk istihbaratçılar var. Belki öncedenkılıçla, silahla giderlerken şimdi ise PARA ve AKIL ile yol alıyor. Mesela saldırı altındaki BANKALAR bu konuda çok büyük operasyonlara imzaatıyor artık MİT ile uyum içinde, ortak hareket eden BANKALAR, Türkler'inve eski Osmanlı halklarının yaşadığı bölgelerde "BİZE YAKIN OLANLARA" neredeyse SIFIR faizle para verirken bölgenin sahibi olanbankalar yüzde 12'den aşağı inemiyor..          


Bu durum Yunanistan'da çokbarizdi! Yunanistan ekonomik krizle çökerken TÜRKLER buldukları sermayeile onların önüne geçiyor ve şimdi o ŞAHİN Yunanistan, yelkenleri indirmiş adeta teslim durumunda dır. Kendi bankaları yerine TÜRK BANKALARINDAN kredi alan ve bir gün bilegeçse borcunu ödeyemeyenlerin mallarına el konuyorlardı. Para üzerinden büyükyol alınıyor.. Şu anda binlerce Bulgar, Yunan, Sırp ya da Hırvat malını mülkünüTürk'e kaptırmış durumdadır. Dünya tarafından gücü ve saygınlığı bilinen TürkOrdusu da bölgede BAYRAK göstererek eskiden konulan kuralların,anlaşmaların tarihinin DOLDUĞUNU ilan ediyordu! Kıbrıs ve çevresindekigaz için çok kararlı bir tutum içinde olan Türk Ordusu bölgede kimsenin gözününyaşına bakmayacağını deniz ve havada verdiği işaretlerle gösteriyor. BATI'nınbölgede yapacağı operasyonları anında çözen MİT hemen her hamle için ilgililereFATURA çıkarıyor.. Oyunu bildiğin zaman pozisyonunu ona göre alıyor veoyunu yönetiyor..Bu kadar mı? Değil elbette!


Mesela Ukrayna karıştığı an MİT oradaydı! Türk Gizli Servisi, Tatarcihatçıları, Suriye cephesinden 22 Kasım 2013'te alarak Türk Hava Yolları'nınİstanbul-Sivastopol uçuşlarıyla transfer etti! CIA, BND ya da MI6 neyapıyorsa MİT daha fazlasını yapıyordu!

MİT'e çalışan Tatarlar, Kiev'de akıl almaz operasyonlara imza atıyordu!


Atina'nın durumunu çok iyi etüd eden MİT, Yunan gizli servisine çok sayıda ADAMINIkoymuştur. Ara sıra TAVŞAN olarak yakalattıklarının yanı sıra çokönemli isimleri KARŞI (!) istihbaratın kalbine yerleştirmiştir. Bütün ADA'larda inanılmaz hareket kabiliyeti vardı! Sakız, Kos ve Rodosgibi önemli yerlerde MİT kılık değiştiriyor..Büyük istihbarat teşkilatlarınınbile yapamayacağı şekilde YA BANCILARLA çalışıyor..MİT adalardadaha çok ALMANLAR'ı kullanıyor.Yunan istihbaratı buradaki ALMANLAR'ınTürkiye seyahatlerini bilse de bir şey bulup karşı hamle yapamıyor..
Çok sayıda YABANCIYI angaje eden MİT denizlere de hakim durumda. Akdeniz bilindiği gibi KAÇAK AFRİKALILAR'ın Avrupa'ya atlama tahtasıydı!Bu operasyonları öteden beri yöneten MİT'tir. Avrupa Birliği kapısında bekletilen Türkiye, Afrikalılar'la Avrupa'yı içeridenfethediyor,, Kendini beğenmiş Avrupalılar hem sosyal, hem finansal hem degüvenlik gibi baş edemeyecekleri sorunlarla karşı karşıya kalıyorlar.

MİT'in izniyle Yunanistan'a ve Avrupa'ya geçenlerle TEMAS hiçkaybolmuyor. Kim bilir Milano'un göbeğinde ŞEMSİYE satarken, Paris'inmerkezinde tur rehberliği yaparken ya da Berlin'de taksi şoförlüğü ile hayatınıkazanırken gördüğümüz Afrikalılar MİT'çidir... Kimse korkusundan SEN KİMSİN bile diyemiyor..


Balkanlar'da, Yunanistan'da meydana gelen toplumsal olaylarda, yangınlarda,tedhiş hareketlerinde MİT'in izi vardır.Bütün dünya bizim ne kadar güçlüolduğumuzu bildiği için saldırıyor..DİKTATÖR, SULTAN, PADİŞAH benzetmelerininarkasında Erdoğan'ın oynadığı büyük oyun, Davutoğlu'nun DERİN vizyonuvar.  Bunların hemen yanında ise MİT'iAbdülhamit dönemindeki gibi ayağa kaldırıp dünyaya meydan okur hale getirenHakan Fidan dır.. ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.


Türk Devleti kendi içindeki farklılıkları zenginlik görerek, inanç ve mezhepayrımına sırtını dönerek büyük mesafe aldı!  Zaten en büyük gücümüz BİZDİK! Bunubildikleri için bizi bölüp ayrıştırıyorlar. Ankara'daki SARAY 'a saldırının arkasında "Eyvah Türklerdönüyor!" korkusu var.Yıllarca IMF'den borç alıp onların seçtiği BARONLARAparaları aktarırken hiç sesi çıkmayanlar Türk milletinin kendi parasıylayaptırdığı SARAY 'a yükleniyor..Amaçları sarayı değil, sarayın içindeki AKLIyıkmaktır. Türkiye'nin oradan yönetilmesini istemiyorlar. Onların alışkanlıkları BOĞAZve YALILARDI! Ama bu değişti! Değişince de Türkiye BÜYÜK oyuncuolarak geri döndü!


Daha da büyüyeceğiz! Bütün bölgeyi TÜRKLER yönetecek. Zaten bunu bilenler 7 ŞUBAT'ta Emre Taner, Afet Güneş ve Hakan Fidan'ı ALMAKistedi! Bizler MİT'in dışarıda ne yaptığını bilmezken bunlar adım adımizliyordu! Budamak istediler yapamadılar! Olay bu!                                       Haa, yukarıdaki MİT'in yaptıkları benimbildiğim ve tespit ettiğim  şeyler değil!


Yunan gazeteci Yorgos TRAGAS kendi araştırdı, kendi yazdı! Ben sadece İMRENDİM  alıntı yaptım!

BİZİM İÇİMİZDEKİ KLAVYE SİLAHŞÖRLERİNİN TAMAMI, BİR YUNAN GAZETECİ BİLE ETMİYOR diye hayıflandım. Çünki içerde kisatılmışların hesabı bu..

 Emir kulu ve köpeği oldukları Baronların emriniyerine getirmek, TAHRİP ETMEK, YIPRATMAK, YIKMAK, KARALAMAK, AŞAĞILAMAKK, AHLAKSIZLIĞIN BİNİ Bİ PARA, 150 yıllık hastalık bu!


YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI