• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SIRTLANLARIN İTTİFAKI

25 Ocak 2015 Pazar 21:24

Bugün ülkemizin üzerinde resmen yapamadığı alçaklığı sinsice yapmak için ittifak halinde olan İSRAİL ve ALMAN gizli servisleri adeta güneydoğu bölgemizde gece gündür ölümüne kışkırtıcılık ve provokasyon için çalışıyorlar.. 

Amaç çözüm süreci asla başarıya ulaşamasın çünkü onların maşası kalmayacak ve resmen yapamadıklarını PKK aracılığıyla zaman zaman yapıyor ve yaptırıyorlardı, şimdide bu süreci bitirmek ve devletle halkı karşı karşıya getirerek kırdırmak için paralel köpeklerini devreye sokuyorlar, düşünün devletin polisi devlet düşmanı.

Vay anam vay, bunlara vatandaş güvenecek ve işte benim polisim, diyecek..


AHLAKSIZ VE HAİN MİLLET DÜŞMANLARI
Kirli ittifak bir süredir Cizre’de çok tehlikeli bir oyun oynuyor. PKK içindeki çözüm sürecine karşı olan yapı ile ‘paralel örgüt’ün hazırladığı senaryo o kadar tehlikeli ki, bu kirli işbirliği sayesinde hiçbir bağı olmayan ve sırf Türk düşmanlığını kucaklarına aldıkları paralelciler vasıtasıyla uygulama fırsatı bulan bazı devletler  coğrafyamızda nerede yumuşak doku varsa orada boy göstermektedirler, Cizre gibi Kobani olayları gibi, içinizdeki, milletin devletin maaşını alan ekmeğini yiyen içimizdeki, siyonist itlerin hainleri. 


Bölgeye, iç güvenliği sağlamak için gönderilen güvenlik kuvvetlerine ne demeli?

Devletin zırhlı araçlarından göstericilerin üzerine torpil atan hainleri neyle açıklarsınız? 

17-25 Aralık darbe girişimlerinin her zaman belirttim, bu siyonistlerin kucağındaki paralel örgüt, bugüne kadar karşı karşıya kalınan bütün ihanet şebekelerinden daha tehlikeli.


Bölgeyi karıştırmak, ‘yüzyılın projesi’ olduğuna inandığım ‘çözüm süreci’ne son vermek için her türlü ihaneti mübah sayıyorlar. Son olarak da Cizre’yi merkez üs olarak seçtiler. Burayı kurtarılmış bölge ilan etmek istiyorlar. Son Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, ‘paralel örgüt’ unsurlarının Cizre’deki istihbarat raporlarını gizlediğini açıklaması, sorunun boyutunu açıkça ortaya koydu.

SIRTLANLARIN İTTİFAKI
Cizre’de oynanan oyun, kurulan kirli ittifak sadece bunlarla da sınırlı değil. Devletin istihbarat raporlarına yansıyan ve bölgedeki provokasyonlarda dış güçlerin etkisini açıkça ortaya koyan provokasyon ve dış güçlerin uşakları resmen VATAN HAİNLİĞİN DE YARIŞ ETMEKTEDİRLER. HANGİMİZ DAHA İYİ HAİNİZ DİYE sırıtarak.


“Çözüm sürecine karşı olan derin PKK’nın baronları YDG-H’nin yapılanmasını burada oluşturuldu. 


Kendilerinden olan bazı PKK’lıları buradaki evlere yerleştirdi. Peki bu gücü nereden alıyorlar? 

Alman istihbaratı bu bölgede eylemleri organize ediyor. Buradaki bazı isimleri, örgütün Almanya’da üst düzey isimleriyle görüştürerek talimatları almasını sağlıyorlar. Çünkü son 5 yıldır Alman istihbaratı PKK’yı kontrol etmek istiyor. 


Halkın sürece desteği, İmralı’dan gelen kararlı açıklamalar, bölgedeki hakimiyetini kaybetmek istemeyen dış güçlerin belli ki hiç ama hiç işine gelmiyor. PKK’nın, Mart ayı içerisinde silahları bırakmak için önemli bir adım atmaya hazırlandığı bilgisini alan bu dış güçlerin nihai hedefi ‘çözüm sürecinin başarıya ulaşmamasıdır..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI