• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YILLARCA YUNANLI EMEKLİLERİN MAAŞLARINI BİZ ÖDEDİK

29 Ocak 2015 Perşembe 00:50

Bir zamanlar Avrupa'nın HASTA ADAM dediği, ve sözüm ona parası ve gücü olanların önünde el pençe durulduğu dönemleri içimizdekiler ne de çabuk unuttular.

Hatırlayalım, ABD Başkanı koltuğa gömülmüş, bacak bacak üstüne atmış, bizimkiler de el pençe divan ayakta, mahsun mahsun bakıyor, boyun eğiyorduk. 

70 sente muhtaçtık, dileniyorduk. Avrupa'nın en küçük ülkelerinden Lüksemburg'dan bir milyon dolar yardım gelince zurna çalıp bayram ediyorduk. "Kurtulduk" diyorduk.Başımızda İMF ve para babaları ne dese o oluyor ve memleketi onlar yönetiyordu. Adeta sömürü devleti olmuştuk ve hiç unutmam bir yunanlı yetkili 'BİZ EMEKLİ MAAŞLARINI TÜRKİYE'DE Kİ FAİZLERDEN KARŞILIYORUZ' demişti.. 

Yani Yunanistan'da ki emeklilerin maaşını bize yatırdıkları paranın faiziyle ödüyorduk. Hortumlanan bankaları, batan şirketleri, işsiz kalan, sokağa atılan milyonları, benzin kuyruklarını, gaz yağı kuyruklarını...UNUTMASIN İÇİMİZDEKİ HAİNLER..

Bir tane Sana yağını bile kuyrukta alabiliyorduk. Cebinden bir dolar çıkan soluğu karakolda alıyordu. Türk parasını koruma kanununa muhalefetten mahkemeye çıkarılıyordu. Bizi soyanlar soyuyor, bununla da yetinmeyip birbirimize düşürüp, kırdırıyor daha daha soyuyordu.


Muhtaç hale getirip istedikleri gibi yönetiyorlardı. Biraz onların sözü imkansızlıktan, geç yerine gelince de, adeta genelkurmay başkanı gibi emirle darbe yaptırıyorlardı.

Yıllarca EL-PENÇE divandık. Yunanistan eski Başbakanı Papandreu'yu Merkel karşısında boynu bükük dilenci durumuna sokan PARA BABALARININ ülke soygunu ve devlet koridorlarında dolanıp ülkeyi yöneten IMF temsilcileriydi.


Rahmetli Ecevit de iktidara geldiğinde bizim MİT'in maaşlarını CIA'dan geldiğini öğrenince şaşkına dönmüştü. Ne zaman ki göbek bağlarını kesmeye, diklenmeye başladık durum değişti. Artık boyun bükmüyor, biz de bacak bacak üstüne atıyor, hatta daha da ileri gidip oyun kurucu oluyorduk. Elimizde tepsiyle servisçi garson değildik artık. İşte bu birilerini fazlasıyla rahatsız ediyor. Onun için her yerden, her türlü enstrüman ve işbirlikçilerle saldırıyorlar. Hatta ne yapacaklarını şaşırıp APTALLAŞIYORLAR.Nerede söylediği dikkate alınması gereken basın vs. kuruluşları ve içimizdeki paralel hainler varsa onları bir şekilde kafaya alıp gerekirse menfaat temin edip, "IŞİD'e Türkiye yardım ediyor" dedirtiyorlar, ve son BÖYYYÜK DEVLET ADAMI görüşlerine başvurdukları o uzman, işbilir, büyük analist, binlerce çocuğu öldüren KATİL ESAD'dı. 

Katille yatan şaşı kalkar. İşte böyle aptallaşacak kadar bir Türkiye düşmanlığı içindeler. Çünkü karşılarında ENSEYE TOKAT giden ve boyun büken bir Türkiye yok artık. 


Bunlar bizim, Papandreu ailesinin üyesi YORGO gibi boynumuz bükmemizi istiyorlar. El-Pençe divan pozu vermemizi bekliyorlar. Dik durduğumuzu görünce de KATİLLER'le üzerimize geliyorlar. Çünkü yeryüzündeki her türlü ÇAKAL, onlar için bize karşı kullanacakları  bir silahtır!!!
                                       
Ve yakında göreceğimiz başka bir net senaryo var onu da hep birlikte göreceğiz. O da, yine Kobani serisi!

EĞER TÜRKİYE'YE DİŞ GEÇİREMEZLERSE, ki bu zor; BÜYÜK SİYONİSTLER VE UŞAKLARI, şimdi Kobaniyi bize karşı hemen dibimizde her an kullanacakları bir üs haline getirmeye çalışacaklar.


Hatırlayın, BÜYÜK ÇAKAL zamanında ne demişti, 'TÜRKLERE İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYİ YAPTIRAMIYOR SANIZ, İÇERİDEKİ KÜRTLERİ KIŞKIRTIN' ülkeyi karıştırsın terör estirsinler, sonra gel ben bu sıkıntını hallederim de ve istediğini al, İŞTE SON KOBANİ YIRTINMALARI YİNE BU SENARYO

DİBİMİZDE BİZİ TEHDİT UNSURU OLUŞTURARAK SIKIŞTIRMAK..YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI