• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YÜREĞİNE SAĞLIK

17 Şubat 2016 Çarşamba 16:50

Sevgili okurlarım;

Kitap hayattır, kitap yeni yeni umutlara açılan bir penceredir. Bazen okuduğumuz bir kitap yaşantımızı tamamıyla gözden geçirmemizi, sorgulamamızı, yaşantımızın üzerinde uzun uzun düşünmemizi sağlayabilir. Bazen kitaptaki tek bir cümle hayatımıza ışık olur, yolumuzu aydınlatır. Asla kitap okumaktan vazgeçmeyin.

 

Şükürler olsun ki bir kitap yazmak da bu fakire nasip oldu. Bende sizlerin desteğiyle naçizane bir eser kaleme aldım. İnşaallah yeni yeni eserleri de kaleme alabilmeyi Rabbim şimdiden nasip etsin diye duacıyım.

 

“Yüreğine Sağlık” ( Bir Tohum ek yüreğine adı sağlık olsun)  ismini verdiğim kitabım Likya Kitap vesilesi ile siz değerli okurlarımla buluştu. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin, okumaya ihtiyacı olanlara ulaşmasını nasip etsin.

 

Kitabımın arka kapak yazısını yazan değerli eğitimci yazar Fırat Çakır hocama teşekkürlerimi sunuyor ve kısaca kitabım hakkındaki düşüncelerini sizlerle paylaşıyorum.

 

Kitabımı en kısa sürede sizlerin de okumasını temenni ediyor ve okuduktan sonra  kitap hakkındaki düşüncelerinizi mutlaka bana bildirmenizi rica ediyorum:)  Sevgilerimle…

 

“Bir çoğumuz sağlıklı yaşayabilmek adına kendimizce doğru bildiğimiz şeyleri yapıyoruz. Yarını güzel yaşayabilmek adına verdiğimiz bu uğraşta gözden kaçırdıklarımız, farkına vardıklarımızdan daha fazla. İnsan olmak, sahip olduğumuz değerlerin farkında yaşamak ruhsal sağlığımız açısından büyük önem taşımakta. Elinizde tuttuğunuz eser, insan olmanın önemi anlatırken değerlerimizi korumayı, kendimizin farkına varmayı ve sağlıklı yaşamak adına yapmamız gereken birçok bilgiyi içinde barındırıyor. Hayatımızı bahar yapmak da bizim elimizde, kara kış yaşatmak da. Ya bildiğimiz gibi yaşamaya devam edecek ya da bu güzel eserin içinde yer alan bilgilerden istifade edeceğiz. Elbette karar bizim. ” 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI