• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DEVLET BAHÇELİYE AÇIK MEKTUP

26 Ocak 2017 Perşembe 16:44

Ülkücülüğün temel ilkesi Türk Millyetçiliğinin yüceltilmesi adına uğruna hayatını dahi verebilmektir. Türk Milliyetçiliği ayaklar altına alınamaz, yok sayılamaz. Bu değerlere ve temel ilkeye rağmen ’’Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldık’’diyebilen bir zihniyet temsilcileri ile aynı gemiye binerek,Atatürk’ü, Çanakkaleyi, Dumlupınar’ı kısaca Kurtuluş savaşı değerlerini hiçe sayan bir lidere EVET ÖYLEMİ*

 

22 yaşında üniversitede mahsur kalan arkadaşlarına ekmek götüren öldürülen Süleyman Özmen’e

 

Annesini emekli maaşını almak için yoda giderken öldürülen ve anneside yaralanan Ceyhanlı Ali Osma Deneroğlu

 

Mamak cezaevindekafasında takke ile abdest alırken asker tarafından öldürülen Bafra’lı Hüseyin Kurumahmutoğlu’na

 

Solcularla dengeleyelim diye darağaçlarında genç bedenlerine urgan geçirilen Mustafa Pehlivanoğlu, Fikri Arıkan.Halil Esendağ Cengiz Baktemur, İsmet Şahin, Al, Bülent Orkan’a

 

Ciğerleri pompa ile şişirilip öldürülerek camdan atılan Dursun Önkuzu’ya

 

27 kurşunla öldürülerek 8 çocuğu yetim bırakılan Adanalı dokuma işçisi Alaattin Gündüz’e

 

Vatanımınha ekmeğini yemişim ha kurşunun diyebilen erdem ve vakura sahip ifade için önce karakola davet edilen sonrada Buca Cezaevinde idam EDİLEN Selçuk Duracık’ binlerce canını vermiş yaralanmış ve yıllarını beton yığınları arasına gömmüş çilekeşlerinin aziz hatıralarına ihanet ederek, şahsi ikbal ve istikbal uğruna EVET ÖYLEMİ?

 

Fiili durumun hukukuleştirilmesi adına önce başkanlık, yarı başkanlık gibi kavram kargaşaları yaratılarak sonrasında Cumhurbaşkanlığı sistemi adı ile yumuşatılmaya çalışılan, partili cumhurbaşkanı olarak kendilerini yargılanmasına neden olabilecek tüm yasama, yürütme ve yargıyı tek elde toplayan sözde sistem değişikliğine EVET ÖYLEMİ?

 

Adaletin olmadığı bir yerde bitaraf olunamaz. Devlet Bahçeli ve ekibinin ise Türk Milliyetçiliği uğruna yukarıda bazı isimlerini zikrettiğim insanların ve bugün hayatta olan yetimlerinin, mirasını heba etmeye hakkı yoktur. Aksi taktirde ülkücü camia bu kişileri hain ilan edecek ve ülkücü tarih onları hiçbir zaman af etmeyecektir.

 

Aslında kaleme alınacak çok fazla hususlar vardır. Ancak bunları yazmak ülkücü adaba sığmaz

Lider

Karacakoyunlu
12 Şubat 2017 Pazar 13:16

Lider dedigin davasini,hakki,hukuku tek basinada kalsa yürütendir,baskalarinin pesine düsenin arkasindan gidilmez.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI