• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EMİN KAR NEDEN MANEVRA YAPTI ?

16 Haziran 2014 Pazartesi 12:40

Sosyal medyada sürekli aday olmayacağını ifade etmesine rağmen şahsen hiç bir zaman aday olmayacağına inanmadığım Emin Kar beni yine yanıltmadı.

Arkadaş kongre salonuna girene kadar aday değilim diyor, ama bir yandan kendisine şehirden çok baskı yapıldığını söyleyerek kendine zemin hazırlıyor. Yani manevra için kılıf hazırlıyor. Öyle ya birileri çıkıp aday olursa gel bakalım Emin Efendi eski bakan Suat Kılıç, Büyükşehir Belediyesi ve işadamları,  kulübe süper lige çıkalım diye 15 Trilyona yakın para verdi ne oldu bu paralar diye sorarsa yine listemi yapar. Kulübü kayyumdan kurtaran kahramanlığımı sürdürürüm. Ama artık bunu kimse gizleyemez çünkü kulübün kayyuma gitmesi söz konusu olmayacaktı. Çünkü Erkut Tutu Süper Lig'e çıkış için ekibini yeniden toplamış, Hakkı Tomaç divan başkanı Kayyuma Samsun'a her zaman muhalefet eden bir hukukçu nedeni malum kaza yapıldığında devletin yaptığı yardımlara kadar dosyalar açılırsa diye endişesi var. Bu şehirde kimse aptal değil beyler. Herkes hesap vermekten kaçınıyor. Kongre öncesinde yazdığım gibi gibi Kayyum'dan çekinenler kendinden korkanlardır. Emin Kar'ın listesinden tek tanıdğım kişi Nihat Soğuk ve 12 Eylül öncesinde her ne kadar karşıt görüşlü olarak mücadele ettiğimiz ama Sosyal Demokrat kimliği nedeniyle güvendiğim Mehmet Pank'tır. Diğer arkadaşları tanımam. Ancak Emin Kar'ın yaptığı bu manevra basite indirgenemez.

Korkunun eseridir, şehirden baskı yapanlarda hesap vermekten kaçanlardır. Evet Emin kardeş şimdi ben soruyorum Bu yıl kulübe gelen trilyonlar ne oldu . Hakkı Tomaç ağabey nasıl bir taktik verdi de 360 derece döndün. Kafamın arkasında hiçbir şey bırakmadım daha 3 ay önc 3 dakikalığına kalbim durdu öbür tarafa gittim geldim. Son nefesime kadarda doğru bildiklerimi savunacağım. Kulüpten birkaç ayrıldığında kulüp hakkında yaptığın dedikoduları bu kentte herkes bilir. 

Bu nedenler ömür boyu sana karşı olan minnet ve şükran duygularımızı yok etme. Trabzonlu'ya yakıştığı gibi delikanlı Samsunsunsporlu futbolcu gibi vakur ve dürüst ol. Manevra yapmanın adı başka ama bu kelimeyi sana karşı kullanmam çünkü sen bizim gazimissin, canımıssın ama kredini tüketme !

yönetimden haberin varmı

nerede yaşıyorsun
17 Haziran 2014 Salı 00:53

sayın salur yönetimde nihat soğuk adında biri yok siz hangi kongiredeydiniz başkalarının anlatımıyla mı yazı yazıyorsunuz .

2 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI