• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK’E FETÖ AJANI HAİN MEHMET AYAĞ’IN KUMPASI

13 Ağustos 2016 Cumartesi 14:31

Türk ekonomisinde yarattığı istihdam ve katma değer anlamında özellikle Samsun ekonomisinin mihenk taşlarından olan Galip Öztürk bilindiği üzere uzun süredir Gürcistanın Batum kentinde FETÖ mağduru olarak ikamete zorlanmış ve ekonomik potansiyelinide bu ülkeye taşıyarak yaklaşık 120 milyon dolarlık bir projeye imza atmıştır.

 

FETÖ üyesi olarak tutuklanan bir albay, Edirne Milletvekili Ali Ayağ’ın oğlu olan Mehmet Ayağ denilen bir haini bilinçli olarak Galip Öztürk’ün yanına yerleştirmiştir.

 

Çanakkalede bir operasyonla yaklanan bu hainin sadece FETÖ ajanı olmadığı ve Liseli Serap adlı bir kıza, arkadaşları ile birlikte tecavüz ettiği ve videoya çektiği tespit edilmiştir.

 

Bu hain ajanI Galip Öztürk’ü ziyaretlerim arasında tanıma şanssızlığını yaşadım. Galip Öztürk ile inşaat sektöründe yalıtım malzemeleri ürettiğim malzemeler konusunda Genel Müdür koltuğuna oturttuğu bu kişi ile malzeme konusunda sürekli irtibatta olduk. Hatta Galip Öztürk, kendisi ile olabilecek irtibat konusunda direkt olarak Mehmet Ayağ ile görüşebileceğimi ifade etti.

 

Zaman içinde Mehmet Ayağ hakkında cezaevlerinde uzun yıllar yatmanın tecrübesi ile menfi davranışlar tespit ettim.

 

Nitekim Satın Alma konusunda Gürcistan’daki şirkette bazı olumsuzluklar tespit ettim. Ancak Galip Öztürk bu olumsuzluklarıda Mehmet Ayağ’a değil yardımcısı olan bir kişiye mal etti. Çünkü Galip Öztürk Mehmet Ayağ’ı adeta evladı gibi kanatları altına almıştı. Oysa bu hain görevini ifa ediyordu. İstisnasız bir güven oluşturmuştu. Gürcistan’daki inşaat projesinin tek sorumlusu idi. Firmaya milyonlarca dolar alımlar yapılıyor ve bu insiyatif tamamen kendisinde idi.

 

Şahsen yaşadığım bu olumsuzluğu Galip Öztürk’e iletmesi için olayıda anlatarak kendisine mail attım. Yani hırsıza hırsızı şikayet etmiş olduğumu 2 ay önce Galip Öztürk’ünd e bazı tespitlerde bulunup işine son vermesi ile öğrendim.

 

Mehmet  Ayağ, gizli ortaklık teklifi ile Gürcistan’a fabrika kurmam konusunda Galip Öztürk’ü ikna edebileceğini söylediğinde, Galip Öztürk’ün dostum olduğunu ve bu tür bir anlayışa sahip olamayacağımı, çünkü böyle bir teklifi direkt olarak şahsen kendisine yapabileceğimi ifade ederek reddettim. Ancak bu davranışı ve teklifi kendisi hakkındaki menfi görüşümü teyit etmiş oldu.

 

Galip Öztürk’ün başına örülen çoraplarda etrafında bulunan bu tip ekmeğine ihanet eden ve bazı mihraklara hizmet eden kişi veya kişilerin neden olduğu ortaya çıkmıştır.

 

Mal ve para bir şekilde elde edilebilir, kazanılır kaybedilir. Ancak ne boşa geçen yılların nede insan hayatının geri  kazanılması mümkün değildir.

 

Dolaysıyla yol arkadaşlarının sağlıklı tespit edilmesi hayati önem taşır. Bugün bünyesinde yaklaşık 100.000 kişiyi istihdam eden  ve aileleri birlikte bu rakamın 3 veya 4 katı insanlara ekmek kapısı açan bir işadamının bu konularda bir değil bin kere daha dikkatli olması gerekir.

....

murat özcan
15 Ağustos 2016 Pazartesi 22:39

suçlu suçu ispat olana dek,sucsuzdur.mehmet ayağ in 8 yasindaki resmini polise verip ajan deyip milleti kandirmayin.feto denilen terorist başı o yillar kirkpinara gelmis.mehmet ayağ in babasi ali ayağ inançlı bi insandir.feto denen terörist başına, o yillar da herkes hoca deyip hürmet ederdi.ali ayag edirnenin tanınmış kisilerindendir.kirkpinar ağaligi yapmis biridir ayni zamanda.hoca denilen terör başına herkes hurmet ederdi.malum ki fotoğraf o yillar cekilmis...iftirayi birakin

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI