• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GENEL KURULLA GELEN GENEL KURUL İLE GİDER

26 Haziran 2014 Perşembe 12:14

Aday değilim açıklamalarından sonra hem kendi arkadaşlarını ve hemde Samsunspor kamuoyunu ters köşeye yatırarak, Samsunspor'u kayyumdan kurtaran kahraman kimliğine bürünen başkan Emin Kar, kerameti kendinden bilerek tekrar başkanlığa seçildikten sonra temayülleride hiçe sayarak, iki yöneticinin görevden ayrılmalarına neden olmuştur. 

Oysa liste genel kurulda yönetim kurulunun tamamını onaylamıştır. Başkan hiç bir yöneticiye genel kurul sonrası kendileri istifa etmedikçe 'seninle çalışmak istemiyorum' diyemez.

Ayrıca Samsunspor hiç kimsenin tekelinde olan bir şahıs firması veya kuruluşu değildir. Kulüpten ayrılan arkadaşlar listede olmasa idi belkide listesi kazanamayacaktı.

Yani Emin Kar’ın listesini yapmadan önce listenin analizini iyi yapmalı idi. Bana göre istifa nedeni İbrahim Ersöz kulübe bir katkıda bulundu. 

Yönetim kuruluna ise' hadi bakalım beyler eller cebe' dedi. Samsun'u bilmediği için herkesin para vereceğini düşündü Emin Kar’ın böyle bir imkanı zaten yoktu. Kulüpten aldığı maaşla geçimini sağlıyordu.

Baktı ki kendinden başka elini cebine atan yok. Hava atarken herkes en önde ama iş paraya gelince kulüpte sadece güvenlik elemanları kalmakta idi. Ama her ne şekilde olursa olsun Emin Kar kulübün tek sahibi değildir. 

Listesinden iki kişiyi çıkarmış ise genel kuruluda aldatmış kabul edilir. Gemiyi yürütmesi mümkün değildir. Olağanüüstü genel kurula gidilmelidir. Aksi takdirde havanda su dövülecektir.

maas olayi

salim yay
28 Haziran 2014 Cumartesi 17:08

emin kar ilk donem baskan adayi old tum kalbimle desteklemistim.ancak kesinlikle aday degilim dedikten sonra erkut tutu'nun cikmasina ragmen aday olmasi herkesin aklinda sorun isareti birakti?15 gundur liste hazirladigini soyledi madem oyleydi neden aday degilim diye yineledi?Su maas konusuda etraflica aciklanmali maas aliyorsa herkes ciksin konussun ne maasi aliyor?ne kadar aliyor?aliyorsa neden almadigini soyluyor?almiyorsa bunlar ispat edilmeli!aksi takdirde bu konular surekli gundeme gelecek

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

samsun spor markadır.

hasan güneysu
28 Haziran 2014 Cumartesi 10:14

samsun sporu herkez reklam yapmak medyaya çıkmak için kullanıyor.lütfen gerçek meraklı azimli kişiler gelsin .kulübün iyi zamanında eskiden paralı kişiler gelirdi şimdi parası olanda olmayanda yönetime giriyor iyi bir reklam aracı oldu.

1 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

emin kar yanlış yolda

nihat
27 Haziran 2014 Cuma 01:17

Süleyman bey yazdıklarınızda haklısınız. Güven sarsılıyor yolun başında bunlarla gündeme geliyorsa bi kulüp sezon içinde neler yaşarız acaba. Emin Kar yanlış yapıyor. Babasının dükkanı değil orası.

2 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

abı

ergun uzun
27 Haziran 2014 Cuma 00:25

suleyman abı zaten bunalımdayız bıde sen uğraşma bizlen abım yınede en iyisini yapacaktır emin kar rahat ol emın başkan garıban dıyemı oluyo bunlar eskı gelenler ne yaptı neyse abım senı sevıyorum

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

tecrube kimlik ağır geldi!

engin uslu
26 Haziran 2014 Perşembe 14:08

ibrahim ersöz yurt içi ve yurt dışında sözü gecen güzel dostlukları olan bir iş adamıdır samsun spor için güzel gidiyor derken ne olduda 10 günde istifa istendi samsun spor içinde güzel şeyler düşünemiyorum geçmiş samsunsporu adeta sürüklüyor ben derimki çekin ellerinizi bırakın haketdiği yerde olalım samsunsporun önünde durmayın hem icrahat yok hemde para yok kral çıplak kutlarız emeginiz için yeter ama ibrahim ersöz ağlamaz para diye kapı kapı gezmez başkanlık vizyon ister BAŞKAN İBRAHİM ERSÖZ

2 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI