• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KOYYUMDAN KAÇANLAR, KENDİNDEN KORKANLARDIR

14 Haziran 2014 Cumartesi 15:03

Samsunspor kongresi haftasına girdigimiz bu süreçte AKP İl Başkanı FUAT KÖKTAŞ tarafından yapılan 'Neymiş bu kayyum bir görelim' şeklindeki beyanat, bu kent gündemine 'KAYYUM FİKRİNİ İLK ORTAYA ATAN KİŞİ OLARAK beni mutlu etmiştir.

Kayyumu öcü gibi göstererek sanki kulübün kapısına kilit vurulacak havası yaratanlar, hep aynı kişilerdir. Nitekim bu kişiler bir kurban aramış sonuçta Emin KAR’ı kurban seçmişlerdir. 

Kendisini ise kente 'KULÜBÜ İPTEN ALAN ADAM' olarak poh pohlayarak tezlerini pekiştirmişlerdir.  Kulübü bugüne kadar yönetenler bellidir. Temliklerle önünü kapatanlar bilinir. Hangi başkan kulübü ne kadar borçla alıp, nasıl bırakmış, hangi başkan borç yemiş, borç ödeyen kimdir bunlar bilinmektedir.

Kongrede başkan adayı çıkmaması konusundaki endişelere de katılmıyorum. Öncelikle Emin Kar yine aynı role soyunacak kulüp kayyuma gitmesin diye 'ben mecburen ortaya çıktık' diyecektir. Ayrıca kulübü Süper Lige çıkaran Erkut Tutut tekrar aday olmalıdır. Çünkü yeterli tecrübeye ve deneyime sahiptir. Borç ödeyen, tek başkan gibi bir kimliğe sahiptir. Bu iki isim dışında gündemde olmayı çok seven sürpriz bir aday daha çıkabilir. Bir yandan Emin kar 'Ben Yokum' şeklinde çıkış yaparken diğer yandan nabız yoklamayı sürdürmektedir. Yani bana göre kongre hareketli olacaktır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI