• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR'A TEKNİK DİREKTÖR ÖNERİLERİ

22 Haziran 2014 Pazar 19:03

Samsunspor olarak yönetim kuruluna yapacağımız önerilerin ortak payda olarak sevdamız olan takımımızın süper lige çıkışı için her fikre saygı duyulması ve her Samsunlunun hem görevi hemde sorumluluğu olarak düşünmekteyiz.

Bunları yazarken de yönetim kurulunda ki arkadaşlarımızın işlerine burnumuzu sokmak veya akıl vermek gibi bir ukalalık peşinde olmamız mümkün değildir. 

Amacımız sadece eski bir futbol adamı olarak Samsunsporumuzun vizyonu ve misyonuna uyabilecek, kentte heyecan yaratabilecek futbol dünyasında lobisi olabilecek hocaları takımımızın başında görmektir.

Elbette tercihimiz öncelikle Samsun'lu hocalarımızdır. Gündemde olan Erhan Altın’da doğru isim olabilir, denenebilir mi bence bu yıl deneme değil hedef yılı olmalıdır.

Bu yıl kent ve yönetimin kenetlenme el birliği ile süper ligin kapısını aralama yılı olmalıdır.  Bu nedenle her Samsun'lu taşın altına elini koymalıdır. Yönetim kurulu üyesi olmak gerekmez. 

Bir köşe yazarı olarak bizde üzerimize düşen görevi arkadaşlarımızın talep etmesi durumunda seve seve yerine getiririz. Çünkü biz Samsunluyuz ve Samsunsporluyuz. 

Nitekim Erkut Tutu'nun başkanlığı döneminde yönetim kurulunda resmi görevim olmadığı halde Samsunspor'u temsilen 2'inci lig Kulüpler Birliği kuruluşuna katkımız olup 2 yıl süre ile 2'inci lig kulüpler Birliği başkanlığı görevini sürdürmüş bulunmaktayız. 

Kısaca yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza gerek maddi ve gerekse manevi her türlü katkıyı sağlamalıyız. Bu nedenle takımımıza önereceğimiz teknik direktörler ile birebir ilişkimiz ve dostluğumuzu devreye sokabiliriz.

İsimlere gelince 1. Raşit Çetiner 2. Engin İpekoğlu 3. Cevat Güler 4.Tolunay Kafkas 5. Hikmet Karaman-Rıdvan Dilmen 6. Hamza Hamzaoğlu liste elbette uzatılabilir.

Yazdığımız isimlerin yeterince referansları olduğunu düşünmekteyiz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI